Dormeo

Spoločnosť Dormeo je moderná značka, ktorej produkty sú vyrábané pomocou najnovších technológií s cieľom zabezpečiť najlepšie prostredie pre zdravý oddych. Pri výrobe využíva najmodernejšie materiály a metódy ich spracovania a kopíruje najnovšie trendy v oblasti bývania, spánku a home décor segmentu. Dormeo sa zo spoločnosti s jediným matracom, pôsobiacej v jedinej krajine, vypracovalo až na dôveryhodnú globálnu značku s množstvom produktov. Svojimi výrobkami pomáha zlepšiť spánok viac ako piatim miliónom ľudí na celom svete. Firma, ktorej názov pochádza z talianskeho „dormire“, čo znamená „spať“, naďalej nasleduje európske trendy a postupne sa stala synonymom dobrého spánku, pohodlia a inovácií.

“Dobrá značka je ako dobré jedlo, nikdy sa ho nenasýtite. Rovnako to platí aj v našom vzťahu k značke Dormeo. Ako marketéri nepotrebujeme šokovať, nemusíme byť prevratní, nemusíme byť hipsterskí či sexi. Dormeo je jednoducho naše, ľudské, príjemné, rodinné, charakterizujúce všetko pekné a príjemné v živote. Z roka na rok sa nám darí upevňovať pozíciu v segmente, prinášať neustále nové atraktívne produkty a objavovať všetko nové v marketingovej komunikácii. Výsledky a vysoká znalosť značky sú samozrejme aj satisfakciou tvrdej práce celého tímu profesionálov, ktorí za značkou stoja. Preto aj naďalej plánujeme ísť jasnou cestou a vytvárať mnohým šťastný domov, ktorý asi najviac vyjadruje podstatu našej značky,” hovorí Ing. Karol Ihring, Marketing Director spoločnosti.

So značkou Dormeo sa môžete stretnúť  v 13-tich predajniach na celom Slovensku, na webovej stránke, v TV, v katalógoch a na rôznych podujatiach, ktoré značka Dormeo podporuje (Pohoda festival, Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava,..). Firma má do budúcna smelé plány. Jedným z nich je rozšíriť počet predajní  na Slovensku a zaviesť vyzdvihnutie internetovej objednávky priamo v predajni.  V pláne je tiež rozšírenie detského portfólia a predstavenie nových typov matracov s revolučnou Octaspring® technológiou. Snahou spoločnosti je aj ďalšia spolupráca s lekárskymi odborníkmi, fyzioterapeutmi a ortopédmi, ktorí podporujú filozofiu značky Dormeo.

Stiahnuť článok Webová stránka