SWAN

Už niekoľko rokov patria k lídrom na slovenskom telekomunikačnom trhu. Vždy robia maximum, bez ohľadu na to, či sa starajú o rodinnú zábavu alebo o nadnárodnú spoločnosť. Prinášajú inovácie, ktoré skutočne fungujú. Sú SWAN.

Sú členom rodiny. Veria, že komunikácia je základom každého dňa, či už ste doma alebo v práci. Domácnosti preto pripájajú na internet, rodinám umožňujú lacno telefonovať a vďaka ich digitálnej televízii im robia spoločnosť aj v obývačke.

Sú obchodným partnerom. Ich portfólio pre firmy je navrhnuté tak, aby dávalo čo najväčší priestor vlastnému podnikaniu zákazníka a zároveň poskytlo potrebnú podporu a bezpečnosť. Nezáleží na tom, či sa spoločnosť len chce pripojiť na internet alebo potrebuje vyspelé cloudové služby, oni majú riešenie.

Sú silní. Na trhu sú od roku 2000. Vybudovali a spravujú vlastnú optickú chrbticovú sieť  s prenosovou platformou IP MPLS (MultiProtocol Label Switching) a bezdrôtové siete štandardu FWA 26 GHz a FWA 3,5GHz. So spoločnosťami SWAN Mobile, GlobalTel, NET SLOVAKIA, CNC, Viasec, SK-NIC a internet.sk patria do rodiny DanubiaTel a neustále pracujú na tom, aby bola komunikácia radosťou.

Webová stránka