BORY MALL

Cieľovou skupinou nákupno-zábavného centra Bory Mall je moderná a aktívna žena, mladá dynamická rodina, obyvatelia Bratislavy a Záhoria, ľudia so záujmom o efektívne trávenie času, inovácie, alebo praktické riešenia.

Hlavnými atribútmi značky sú všestrannosť, rodina, zážitok. Komplexnosť a všestrannosť sa premieta do ponuky obchodov, služieb, akcií ale aj programov. Medzi charakteristické atribúty Bory Mall patrí aj výber kvalitných značiek.  Prispievajú k tomu aj nové značky, ktoré na Slovensku dosiaľ neboli. Zastúpenie tu majú značky ako Sinsay, Yamamay, Skechers, Mango s pánskou módou, Brums, Sergent Major, Idexé, Nymph, Cilek, Klenoty Wedding, Emporium Designers, jediný špecializovaný obchod s LEGO stavebnicami Kocka a iné. Tie sú aj jedným  z krokov, ako sa odlíšiť od konkurencie, rovnako ako dôsledný rodinný model služieb a programu.

Samotné značky však už dnes v ponuke nákupných centier nestačia, kľúčovým je retailtainment. Čo znamená spojenie obchodu a zábavy, zážitku a pridanej hodnoty. Na základe prieskumov návštevníci očakávajú od nákupného centra okrem zaujímavých značiek aj príjemnú atmosféru a kvalitnú architektúru s dostatkom zelene. A dodávajú, že tieto nároky a očakávani Bory Mall napĺňajú.

Stiahnuť článok Webová stránka