DEMA

DEMA je prvou a najstaršou slovenskou bicyklovou značkou. Vyrába slovenské bicykle s moderným dizajnom a kvalitnými komponentami pre cieľovú skupinu profesionálnych, ale aj rekreačných cyklistov, juniorov a deti. Úspech spoločnosti je podmienený dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe, neustálym sledovaním konkurencie, trendov, vzdelávaní sa, a neutíchajúcej snahe ponúkať zákazníkom atraktívne bicykle. Najdôležitejšími hodnotami značky sú: spokojnosť zákazníkov, kvalita produktov, bezchybná distribúcia a logistika.

“Filozofiou značky je robiť to čo nás baví, v čom sme naozaj dobrí a vidieť spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú. Motivuje nás ak počujeme na naše bicykle chválu. Poslaním našej značky je rozdávať radosť z bicyklovania všetkým, ktorí si kúpia náš produkt.”

Značka DEMA je zhmotnenie kvality, pohodlia a dizajnu. Jedinečnosť produktov spočíva v tom, že bicykel sa “narodí” Slovensku v Senici, spracovaný grafikmi a konštruktérmi pracujúcimi v DEMA. Spoločnosť je hrdá na mnohé úspechy dosiahnuté vďaka láske k cyklistike, ktorá je pretavená do jej produktov. Značka prináša istotu a stabilitu na Slovenskom trhu o čom svedči aj 25-ročné pôsobenie a predaj bicyklov značky DEMA.

Spotrebitelia sa s výrobkami značky môžu stretnúť v materskej základni v Senici, kde je aj podniková predajňa a zároveň u desiatok predajcov na Slovensku, v Českej republike, Slovinsku, Maďarsku alebo Poľsku. 

Stiahnuť článok Webová stránka