VIESSMANN

Ako rodinný podnik v tretej generácii dodáva Viessmann už desaťročia obzvlášť efektívne vykurovacie systémy s nízkymi emisiami. Inovácie a špičková kvalita sú v rebríčku hodnôt na prvom mieste. Vývoj a výroba je vo firme Viessmann tímovou prácou. Každý je zodpovedný za svoje výsledky, spoluvytvára výrobný proces a pracuje na neustálom zlepšovaní.
Efektivita je pre spoločnosť dôležitá nielen pri využívaní primárnej energie svojimi produktmi, ale aj pri všetkých činnostiach súvisiacich s podnikaním. Spoľahlivosť predstavuje ďalšiu hodnotu značky Viessmann. Dlhodobé partnerstvo je pre spoločnosť rovnako dôležité ako produkty. Pre svojich zákazníkov ponúka kompletný program služieb, ktorý siaha od logistiky, cez servis až po marketingovú podporu. Spotrebiteľ sa môže so značkou Viessmann stretnúť na predajných miestach širokej siete obchodných partnerov a samozrejme pri sledovaní zimných športov, kde je značka Viessmann neprehliadnuteľná.
Pôsobenie spoločnosti je flexibilné, komunikatívne a zodpovedné, čo predstavuje ďalšiu hodnotu spoločnosti Viessmann – agilitu. Zamestnanci firmy sú podnikateľmi v rámci spoločnosti a rozvíjajú nové obchodné modely založené na spoločnej skúsenosti. Cieľom spoločnosti je poskytnúť zamestnancom plnohodnotné pracovné prostredie, ktoré ich má viesť k osobnému rozvoju.
 

Stiahnuť článok Webová stránka