Bubbleology

Kto nemiluje Londýn? Svetové celebrity sa sťahujú robiť Londýna Z USA, pretože im príde "very cool". Nejde pochopiteľne len o skvelé nákupy, ale o celkovú atmosféru, multikultúrnosť, históriu a najmä otvorenosť voči všetkému "inému". Navyše je to stále hlavné mesto monarchie. S kráľovnou, palácom  a celou tou okázalosťou okolo. Nakoniec, Londýn diktuje trendy. Tak ho nadiktoval aj Bubbleology.

Bubbleology ponúka nielen prémiový produkt, ale i celkovo prémiový zážitok. Povedzme, že sa návštevník obchodného centra dostane k Bubbleology a nepozná bubble tea. Priláka ho pestrofarebná anglická značka a rad mladých ľudí – trendsetterov. Máte radi experimenty? Potom ste na správnom mieste. Tu sa skutočne nudiť nebudete. Môžete si vybrať z niekoľkých tisícok kombinácií nápojov. Miešať príchute, skúšať studené i teplé, a pridávať si na dno rôzne žuvacie guľôčky a želé...a potom ich naháňať na dne kelímku širokou slamkou. Nekonečná, návyková zábava. Magická zmes hravosti, britského šarmu a chuťovej originality k sebe priťahuje čoraz viac „Bubbleology notorikov“.

A značka? Bubbleology sa snaží prekonávať očakávania zákazníkov tým, že im neustále prináša nové gastronomické zážitky. Je s nimi a  je tu pre nich (na sociálnych sieťach), aj keď nie sú na prevádzkach a keď sú, ich čas je cenný a preto musí stáť za to! Musia odchádzať s pocitom, že ich drink je výnimočný rovnako ako oni a že oni sú rovnako výnimoční ako ich Bubbleology.

Stiahnuť článok Webová stránka