topreality.sk

Značka Topreality.sk sa neustále zaujíma o aktuálne potreby užívateľov a prispôsobuje sa dopytu na trhu. Práve táto stratégia stojí za jej úspechom a drží spoločnosť na špičke vo svojej oblasti. Aktuálny stav a úroveň značky TopReality.sk odzrkadľuje tvrdú prácu všetkých zamestnancov - ich profesionálny prístup a individuálne riešenie problémov.
V neposlednom rade dokáže portál Topreality.sk zaujať cenou - je to najlacnejší inzertný portál vo vyjadrení pomeru ceny, návštevnosti a odozvy. Spoločnosť svojim klientom zabezpečuje softvérové riešenie, webstránku a inzertný priestor – balík služieb v podobnom rozsahu a kvalite nemá na slovenskom trhu žiadna iná realitná spoločnosť.
Spoločnosť neustále vyhľadáva nové možnosti a spôsoby propagácie. Firma funguje bez investora – pozíciu najväčšieho realitného portálu na Slovensku a poskytovateľa najvyhľadávanejšieho softvéru pre realitné kancelárie na Slovensku dosiahla  tvrdou prácou a znalosťou internetového trhu.
Budúcnosť značky sa spája s expanziou na zahraničné trhy. V roku 2014 spoločnosť spustila 
český portál www.topreality.cz a rumunský portál www.topimobiliare.ro. V súčasnosti je už samozrejmosťou aj vplyv nových technológií, najmä mobilných zariadení.  Reakciou na tento trend bolo  vyvinutie aplikácie Topreality.sk pre platformy iOS (iPhone, iPad), Android a Windows Phone. 
 

Stiahnuť článok Webová stránka