VICTORINOX

Čo je to najpútavejšie na značke Victorinox? Legendárny Švajčiarsky Armádny Nôž je naozajstným celoživotným spoločníkom, vždy pripraveným na stovky úkonov. Jeho príbeh nie je len o tom, ako sa vreckový nôž stal ikonou. Vedel by rozprávať množstvo fascinujúcich príbehov: príbehov o tom, ako produkty Victorinox pomohli nájsť riešenie a dokonca zachránili život na súši, vo vode, vo vzduchu a ešte aj vo vesmíre. Mnohé z nich, ktoré popísali ľudia z rôznych kútov sveta, boli dokonca súborne vydané.
Keď Karl Elsener v roku 1884 otvoril svoju nožiarsku dielňu, Švajčiarsko stále patrilo k chudobnejším krajinám Európy. V počiatkoch preto bojoval proti chudobe a nezamestnanosti v regióne Schwyz, vytvárajúc miesta a pomáhajúc ľuďom pred emigráciou. Odvtedy je posolstvom značky aj jeho odkaz solidarity, hlbokého vzťahu k domácemu regiónu a silnej väzbe k tradičným hodnotám formujúcim filozofiu spoločnosti. 
Všetkých šesť produktových kategórií Victorinox, od nožiarskeho sortimentu až po parfumy, je vyvíjaných a vyrábaných s dôrazom na tieto hodnoty, ktoré sú charakteristické pre Švajčiarsky Armádny Nôž, pričom sprevádzajú svojich majiteľov ako spoľahliví spoločníci v ich každodenných menších či väčších dobrodružstvách.
 

Stiahnuť článok Webová stránka