RONA

Produkcia sklárne v LR má nielen dlhú tradíciu, ale aj kvalitu a výraznú dizajnérsku hodnotu. Študijný materiál ako aj uložené početné kolekcie poskytujú zbierky slovenských galérií a múzeí, ale aj archív sklárne.

Spoločnosť RONA a.s. si plne uvedomuje akú hodnotu má sila značky a to, že zákazníkom uľahčuje rozhodovanie o kúpe a môže vyjadrovať sľub, že výrobok a služba uspokojí zákazníkovu potrebu a naplní jeho očakávania v takej kvalite, v akej to o produkte deklaruje. Silná značka patrí medzi tie najcennejšie aktíva, ktoré podnik vlastní. Predstavuje veľmi účinný nástroj v konkurenčnom súboji.

Našou hlavnou výhodou, na ktorú sme hrdí, je vysoká technologická úroveň a konkurenčný náskok, ktorý chceme naďalej využívať na upevnenie nášho postavenia na všetkých trhoch, s neustálou snahou preniknúť na nové trhy v rámci celosvetového predaja našich výrobkov. Najdôležitejšou prioritou pre spoločnosť však stále zostávajú zákaznícky orientované služby budované na báze dlhodobého obchodného partnerstva a spolupráce.

Stiahnuť článok Webová stránka