VAŠA Slovensko

Hlavnou ideou spoločnosti je inšpirovať ľudí a organizácie, rozvíjať lepšie vzťahy s tými, na ktorých im záleží. Už 20 rokov prináša kvalitné produkty a služby, ktoré stále optimalizuje k plnej spokojnosti klientov a obchodných partnerov. Dostupnosť, pohodlie a dobré vzťahy sú pre VAŠA Slovensko prvoradé.

Značka, ako taká, je priateľská, ľudská, inšpiratívna a moderná. Jej cennou devízou sú ľudia a vzťahy so zameraním na výkon a inovácie. V portfóliu zákazníkov spoločnosti sa nachádzajú najvýznamnejší nadnárodní zamestnávatelia, ako aj stredne veľké firmy a organizácie. Svoje čestné miesto tu majú aj SZČO.

Služby spoločnosti využíva každý mesiac vyše 158 000 zamestnancov, ktorí pracujú vo viac ako 19 500 firmách. K dispozícii majú takmer 20 000 akceptačných miest, ktoré im zabezpečujú vysoký komfort využívania služieb VAŠA Slovensko.

Spoločnosť každoročne venuje veľkú pozornosť spätnej väzbe, ktorú si od zákazníkov aktívne pýta. Pre klientov sú dôležité jednoduché a rýchle objednávky, akceptačná sieť, rýchlosť a spoľahlivosť dodania produktov.

V kombinácii s osobným prístupom zamestnancov si značka VAŠA Slovensko získala svoje pevné postavenie na trhu. Najvyšším ocenením služieb značky je skvelé umiestnenie v každoročne realizovaných prieskumoch spokojnosti zákazníkov, kde dosahuje nadštandardné ohodnotenia.

Stiahnuť článok Webová stránka