Kaufland

Stredobodom záujmu spoločnosti Kaufland je zákazník. Obrovský výber, čerstvosť, prvotriedna kvalita a výhodné ceny – to všetko nájdu zákazníci v obchodných domoch Kaufland.  Silnou stránkou v sortimente spoločnosti sú privátne značky, ktoré sú u spotrebiteľov čoraz viac obľúbené a ich popularita rastie. Najznámejšou a najsilnejšou privátnou značkou v Kauflande je K-Classic, o čom svedčí aj získané ocenenie za Najdôveryhodnejšiu značku 2016 v kategórii privátne značky. Značka K-Classic bola na Slovensku zavedená v roku 2010 a dnes sa pod ňou predáva už viac ako 1 800 druhov výrobkov. Sú to mliečne a mrazené výrobky, cukrovinky a slané pochúťky, cestoviny, konzervy, nápoje, krmivá pre zvieratá, drogéria a kozmetika či potreby pre domácnosť a textilný tovar.

Zákazníkmi sú taktiež veľmi obľúbené ďalšie privátne značky. Značka K-Purland, ktorá bola zavedená v roku 2009, ponúka širokú paletu čerstvého mäsa a mäsových špecialít najvyššej kvality, čerstvosti a vynikajúcej chuti. Exquisit je prémiovou značkou Kauflandu, ktorá sa na pultoch predajní objavila na jeseň roku 2015. Novinka K-Bio je určená pre milovníkov bio kvality. Ide o výrobky, ktoré podliehajú prísnym právnym predpisom nariadenia ES o ekologických produktoch. So značkou K-take it veggie Kaufland prináša veľký výber chutných vegánskych a vegetariánskych produktov pre priaznivcov alternatívneho stravovania. SWITCH ON je privátna značka pre domáce elektrospotrebiče v kontrolovanej kvalite za výhodné ceny. V roku 2018 pribudla na pulty nová privátna značka kozmetiky bevola®. Zahrňuje starostlivosť o tvár, ústnu hygienu, pokožku, vlasy a veľa iného a je určená ženám aj mužom.

O tom, že privátne značky Kauflandu sú úspešné, svedčia aj získané víťazstvá v rámci programu Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka 2017 v nasledovných kategóriách: K-Bio šťavy - kategória Ovocné a zeleninové šťavy, K-Classic syry - kategória Syry, K-take it veggie - kategória Špeciálne potraviny.

Hodnotu a znalosť značky Kaufland zvyšuje aj televíznou reklamou, ktorú spustil v roku 2015 a úspešne cez televízne kampane komunikuje svoje ciele a silné stránky.

 

Stiahnuť článok Webová stránka