LABO - SK

Spoločnosť LABO – SK je obchodno – distribučná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami laboratórnej techniky, spotrebného materiálu a chemikálií, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2006. Ide o malú rodinnú firmu s celkovým počtom zamestnancov 13, ktorá však rokmi zastala významné miesto na slovenskom trhu.

LABO – SK patrí medzi 5 najväčších slovenských firiem v oblasti LifeScience. Značka LABO – SK garantuje vysokú kvalitu služieb, širokú ponuku riešení, spoľahlivosť dodávok a servisu, ako aj osobný prístup k zákazníkovi. Ponúka optimálne technologické a materiálové vybavenia, ktoré sú kľúčom k úspechu každého vedecko – výskumného projektu.

Spoločnosť má sídlo v Bratislave, ale jej obchodní zástupcovia sú v blízkosti klientov vo všetkých regiónoch Slovenska. Míľnikom vytrvalej práce značky bolo nadviazanie spolupráce so zahraničnou spoločnosťou BIO-RAD, ktorá LABO - SK v roku 2013 oslovila na spoluprácu a zastúpenie tejto svetovej značky a jedného z lídrov v oblasti LifeScience na slovenskom trhu.

Stiahnuť článok Webová stránka