ISOVER

Jednečnosť značky ISOVER je v prvom rade v komplexnosti a šírke jej portfolia. Na Slovensku je dodávateľom s najširším portfóliom izolačných materiálov. Spoločnosť dokazuje svoju jedinečnosť okrem kvality materiálov aj službami, či už je to spomínaný zber EPS, logistika alebo poradenstvo.

Veľmi dôležitou vlastnosťou pre značku ISOVER je profesionalita ich služieb a zamestnancov. Znamená totiž mobilizáciu najlepších schopností, znalostí a know-how jednotlivcov a tiež dôraz na osobné vzdelávanie, ktoré ich udrží na vysokej úrovni. To vyžaduje osobné zapojenie, ochotu prijať pridelené úlohy a vôľu dosiahnuť potrebné znalosti. Predpokladá osobný príspevok každého jednotlivca, predovšetkým v oblasti ochrany životného prostredia, zdravia a bezpečnosti pracovníkov.

Dlhodobou víziou značky je byť najspoľahlivejším partnerom a lídrom v oblasti poskytovania udržateľných tepelno a zvukovoizolačných riešení a tvorcom bezpečia a pohody pre užívateľov budov. Široké portfólio výrobkov, jeho neustála inovácia, ale najmä ľudia a know-how, umožňujú spoločnosti ponúknuť najlepšie riešenia pre zákazníkov.

Stiahnuť článok Webová stránka