Jamieson

Vitamíny Jamieson ponúkajú zdravie z prírody pre celú rodinu. Svojimi účinkami podporujú liečivé sily organizmu, procesy detoxikácie, ochranu buniek pred oxidačným stresom, posilňujú imunitu a napomáhajú tak predchádzať rozvoju mnohých civilizačných ochorení či pozitívne ovplyvňovať ich liečbu. Prispievajú k odstráneniu vyčerpania a únavy a zvyšovaniu výkonnosti, majú tak priaznivý vplyv na udržanie dobrej fyzickej a psychickej kondície.

Keďže prípravky neobsahujú syntetické konzervačné látky, chemické prísady, farbivá, cukry, ani prísady s možnými alergizujúcimi účinkami, ako sú napr. repný cukor, kuchynská soľ, pšenica, kukuričný škrob či glutén, sú vhodné aj pre diabetikov, alergikov a vegetariánov.

Unikátna je aj galenická  forma mnohých z nich (B-komplex, Vitamín C, Železo, Draslík) – vďaka postupnému uvoľňovaniu účinnej látky počas 9 až 12 hodín, a tým aj ich predĺženému účinku, nezaťažujú napríklad natoľko tráviaci trakt, zlepšuje sa ich vstrebávanie a nadväzne aj biologická účinnosť.

Vysoký štandard výrobkov Jamieson potvrdzuje aj získanie certifikovaného loga TRU-ID®, ktoré prípravkom s rastlinnými výťažkami nedávno udelil kanadský nezávislý program certifikácie vytvorený na univerzite v Guelphe. Certifikát TRU-ID® je zárukou, že pri kúpe prípravkov s rastlinnými výťažkami spotrebiteľ nadobudne výrobok takého zloženia, aké sa uvádza na etikete.

 

Stiahnuť článok Webová stránka