Vileda

Vileda je skúseným odborníkom v oblasti starostlivosti o domácnosť. Svojich zákazníkov pozná veľmi dobre, vďaka dlhodobej skúsenosti dokáže predvídať ich potreby a problémy a starať sa tak o domácnosť tou najefektívnejšou a najúčinnejšou cestou. Vileda pristupovala k podnikaniu vždy s jednoduchou filozofiou: ponúknime zákazníkom to, čo väčšina z nich používa každý deň.

Produkty Vileda sú dnes dostupné vo viac než 50 krajinách sveta. V štátoch ako sú Nemecko, Španielsko či Taliansko je táto značka štandardom v segmente domácich potrieb. Vileda ťaží zo svojej silnej historickej pozície a je vnímaná ako líder v kategórii starostlivosti o domácnosť. Spotrebitelia majú k značke a jej produktom veľkú dôveru – zákazníci spoločnosti vedia, že sa môžu spoľahnúť na odolnosť a dlhú životnosť.  

Výrobky Vileda sú navrhnuté tak, aby jej zákazníci prišli s nečistotou čo najmenej do kontaktu. Strapcové a ploché mopy sú tak ideálnym príkladom pomôcok na upratovanie, kde po ich používaní zostanú ruky suché a čisté.

 

Stiahnuť článok Webová stránka