Kaufland

Poslaním Kauflandu je ponúkať široký výber čerstvých a kvalitných potravín za výhodné ceny. O zabezpečenie tej najlepšej kvality pre svojich zákazníkov sa Kaufland usiluje neustálym rozširovaním svojich privátnych značiek, ktoré sú prispôsobené potrebám rôznych zákazníckych skupín.

Najznámejšou a najsilnejšou privátnou značkou v Kauflande je K-Classic, o čom svedčí aj opakovane získané ocenenie Najdôveryhodnejšia značka 2016, 2017, 2018 a 2019 v kategórii privátne značky.

Záujmu sa tešia produkty z biovýroby, ktoré ponúka značka K-Bio. Oproti roku 2018 zaznamenala značka medziročné rozšírenie sortimentu o viac ako 40 %. Značka K-free ponúka produkty pre ľudí s intoleranciou na glutén či laktózu a K-take it veggie vegetariánske a vegánske výrobky.

V nepotravinovom sektore sa od roku 2018 tešia obľube značky oblečenia pre menšie aj väčšie deti Kuniboo a Hip & Hopps a ďalšie textilné značky pre dospelých. Pri všetkých textilných produktoch vlastných produktových radov sa Kaufland zaviazal používať biobavlnu s certifikátom GOTS všade tam, kde je to možné.

 

 

Stiahnuť článok Webová stránka