dm drogerie markt

dm drogerie markt

dm drogerie markt ponúka vo svojich predajniach po celom Slovensku a v e-shope mojadm.sk rozsiahly sortiment v oblasti krásy, wellnessu, starostlivosti o deti, domácnosti, sezónnych výrobkov či produktov pre zvieratá.

Dlhodobou stratégiou spoločnosti je ponúknuť ľuďom ekologické alternatívy ku konvenčným produktom a smerovať tak zákazníkov k uvedomelému nakupovaniu a správaniu sa vo vzťahu k sebe samým, ako aj k svojmu okoliu. V rámci tejto stratégie chce dm podporiť životný štýl a prístup k životu, keď ľudia dbajú o svoje zdravie, životné prostredie, osobný rozvoj, trvalo udržateľné správanie, etiku a sociálnu spravodlivosť. Zároveň predstavuje zákazníkom možnosti v rámci sortimentu, a to vo forme biopotravín, prírodnej certifikovanej kozmetiky, ekologickej drogérie, produktov lokálnej výroby, produktov z recyklovaných materiálov, produktov v recyklovateľných obaloch či zero waste produktov.

Široký výber produktov dopĺňajú aj výrobky dm značky, ktoré už majú zastúpenie v každom čiastkovom sortimente dm. Tajomstvom úspechu spoločnosti je, že svojim zákazníkom ponúka vždy niečo navyše, čím prekonáva ich očakávania. dm má pre každého tú správnu ponuku s dôrazom na jeho individualitu. Veľkej obľube sa u zákazníkov teší aj zákaznícky program active beauty, aplikácia Moja dm a služba expresného vyzdvihnutia.

 

Webová stránka