Thuasne

Spoločnosť Thuasne je francúzska rodinná firma, ktorej história siaha až do roku 1847 a dnes ju vedie už šiesta generácia jej zakladateľa Maurice Thuasne. Od svojho začiatku sa špecializovala na výrobu úzkych elastických textílií a vďaka neustálym inováciám sa rozvíjala až po výrobu zdravotníckych a športových pomôcok. Postupne expandovala za francúzske hranice, otvorila dcérske spoločnosti po celom svete a kúpila mnoho spoločností, aby rozšírila svoju ponuku a trh. Dnes pôsobí v 85 krajinách, od Francúzska po Austráliu.

Na Slovensku poskytujeme služby tejto vysoko rešpektovanej európskej spoločnosti už 18 rokov a o našom úspechu svedčia mnohé ocenenia ale najmä dlhodobé a efektívne vzťahy s obchodnými partnermi a samotnými pacientami.

Spoločnosť Thuasne siaha do sveta medicíny, materiálov a digitálnych technológií, vyvíja, vyrába a distribuuje zdravotnícke pomôcky, ktoré umožňujú všetkým pacientom a spotrebiteľom stať sa aktívnymi hráčmi vlastného zdravia. Naše zdravotnícke pomôcky pomáhajú lepšie manažovať  mnohé chronické ochorenia pomocou neinvazívnych terapeutických riešení, ako bolesti chrbta, muskoskeletárne ochorenia a poškodenia, chronickú venóznu nedostatočnosť, lymfedém a mnohé ďalšie.

Webová stránka