Natur Farm

Zákazníci majú radi značku Natur Farm pre jej poctivé, tradičné, spracované potraviny, ktoré prinášajú skutočný zážitok chutí a vôní priamo z prírody na stôl, čo všetci naozaj milujú. Medzi „čerešničku“ patria sirupy Natur Farm s 33-percentným podielom ovocia. Keď sa povie baza, sirup naozaj chutí ako baza. A presne to si spotrebitelia vážia najviac. Vôňa bazy a chuť letného osvieženia na jazyku. Vďaka poctivej výrobe produktov okrem chuti a vône dokáže Natur Farm zhmotniť aj spomienky a emócie. Výnimočná chuť sirupov je zavretá vo fliašach a je z nich dokonalá spomienka na leto...

Natur Farm nemá vyhradenú cieľovú skupinu, je tu pre všetkých čo milujú kvalitu. Poctivý broskyňový kompót s nadšením zje rovnako študent, ako aj riaditeľ firmy na obede. Už aj naše mamy vedeli, že koláče nám chutia keď, sú čerstvé a poctivo pripravené. Značka preto dohliada na to, aby výrobky chutili a mali vzhľad čerstvosti. Produkty pod značkou Natur Farm si môže kúpiť naozaj ktokoľvek. Za úspechom značky je tradičná kvalita, ktorá ju odlišuje od stoviek iných produktov na trhu.

Natur Farm chce byť k spotrebiteľom čo najbližšie a preto je možné výrobky kúpiť v každom kúte Slovenska. Poslaním a filozofiou je potešiť chuťové poháriky zákazníka tak, aby vedel, že s otvorením výrobku sa mu odhalí celý príbeh, od návštevy sadu až po kompót, ktorý mu vylepší jeho deň. Spoločnosť si uvedomuje, že pokiaľ chce naďalej „pestovať“ značku Natur Farm, musí mať prehľad o svojich výrobcoch a dbať na ich kvalitu, lebo všade tam kde je kvalita, sú aj spokojní zákazníci.

 

Stiahnuť článok Webová stránka