SENCOR

Filozofia zakladateľov značky SENCOR vychádzala z tradičnej japonskej disciplíny, pracovitosti a perfekcionality. K týmto atribútom pribudlo  zanietenie, vizionárske zmýšľanie, odvaha a snaha čo najrýchlejšie sa svojou kvalitou  priblížiť k absolútnej svetovej špičke. Hneď od začiatku bolo ambíciou značky „robiť ľuďom radosť“ – a to prostredníctvom dizajnu, intuitívneho ovládania, užívateľského komfortu  a farebnosti všetkých výrobkov v portfóliu. Napokon, snaha, aby si každý užívateľ k svojim elektronickým pomocníkom vytvoril osobný vzťah vo firme SENCOR pretrváva dodnes.

Značku SENCOR dnes reprezentujú produkty, ktoré sú súčasťou každodenného života ľudí vo viac ako 50 krajinách na celom svete. Ich ambíciou je, aby ľuďom reálne pomáhali, uľahčovali a spríjemňovali všetko, čo súvisí s ich domovom, rodinou, odpočinkom alebo s voľným časom. Užívateľská skúsenosť zákazníkov a znalosť ich potrieb sú pre úspech spoločnosti kľúčové. Schopnosť reagovať a spoluvytvárať aktuálne trendy, zmysluplné technologické inovácie, citlivá práca dizajnom a precízne navrhované farebné produktové rady sú unikátom a pridanou hodnotou.

Poslaním, misiou a zároveň dlhodobým záväzkom voči desiatkam miliónov zákazníkov na celom svete, je sprístupňovať zmysluplné technológie a unikátny dizajn kvalitných produktov spotrebnej elektroniky každej domácnosti, a to v precízne vyváženom pomere s cenou.

 

Stiahnuť článok Webová stránka