FORTUNA SK, a. s.

Vďaka svojej dvadsaťročnej histórii je Fortuna zavedenou značkou na trhu kurzových stávok aj medzi zákazníkmi. Počas nej sa skupina vyprofilovala ako líder v určovaní trendov v stávkovom sektore. Dôkazom je rýchly vzostup online stávkovania, ktoré Fortuna Group medzi prvými predstavila na Slovensku a následne aj v Česku a Poľsku. Kľúčovou devízou spoločnosti sú profesionálni a skúsení bookmakeri, ktorí sa výborne orientujú na lokálnych trhoch. Znalosť športov a prostredia stávkovania im umožňuje nastavovať kurzy tak, aby bola spoločnosť vysoko konkurencieschopná a zároveň atraktívna pre klientov, pretože dobrý bookmaking umožňuje prijímať aj vysoké stávky. Fortuna dáva klientom istotu rýchlej výplaty výhier.

Pre rozvoj biznisu v posledných rokoch bolo a stále zostáva kľúčové postupné uvoľňovanie lokálnych legislatív v celom regióne v zmysle povolenia stávkovanie prostredníctvom internetu. To umožnilo otvorenie nielen nového predajného kanála, ale zároveň dáva príležitosť k ďalšiemu skvalitneniu, rozvoju a rozšíreniu produktu v kontexte ponuky, rovnako ako klientskeho servisu.

Význam online kanálu je v najbližších rokoch kľúčový, s rozvojom moderných informačných technológií rastie význam nových užívateľských rozhraní na všetkých dostupných mobilných platformách.

 

Stiahnuť článok Webová stránka