Natur Farm

Zákazníci majú radi značku Natur Farm pre jej poctivé, tradičné potraviny, ktoré prinášajú skutočný zážitok chutí a vôní priamo z prírody na stôl. Medzi „čerešničku na torte“ patria sirupy Natur Farm s 33-percentným podielom ovocia. Keď sa povie malina, sirup naozaj chutí ako malina. A presne to si spotrebitelia vážia najviac. Vďaka poctivej výrobe produktov okrem chuti a vône dokáže Natur Farm zhmotniť aj spomienky a emócie. Výnimočnú chuť sirupov Natur Farm zavrel do fliaš a urobili z nich dokonalú spomienku na leto.
Natur Farm nemá vyhradenú cieľovú skupinu, je tu pre všetkých, ktorí milujú kvalitu. Poctivý tuniakový či lososový šalát rovnako s chuťou zje študent, ako aj fitness tréner, ktorý dbá na kvalitnú stravu. Už aj naše mamy vedeli, že poctivo pripravené čerstvé potraviny chutia najlepšie. V Natur Farm preto dohliadajú na to, aby ich výrobky chutili aj vyzerali čerstvo. Za úspechom značky je tradičná kvalita, ktorá spoločnosť odlišuje od stoviek iných značiek na trhu.
Natur Farm chce byť k spotrebiteľom čo najbližšie a preto je možné výrobky kúpiť v každom kúte Slovenska. Poslaním a filozofiou je potešiť chuťové poháriky zákazníka tak, aby vedel, že s otvorením výrobku sa mu odhalí celý príbeh, od návštevy sadu až po kompót, ktorý mu vylepší jeho deň. Vieme, že ak chceme naďalej „pestovať“ Natur Farm, musíme mať prehľad o svojich výrobcoch a dbať na ich kvalitu, lebo všade tam kde je kvalita, sú aj spokojní zákazníci. 
 

Stiahnuť článok Webová stránka