Sphere

Spoločnosť Efin spol. s r.o. je zakladateľom a prevádzkovateľom vernostného programu Sphere. Tento program je najväčším a najuniverzálnejším vernostným programom svojho druhu, realizovaným na území Slovenskej a Českej republiky. Sú v ňom zastúpené takmer všetky kategórie tovarov a služieb, s čím veľmi úzko súvisí využiteľnosť programu pre všetky cieľové skupiny. Značka vie osloviť ženy, mužov, ľudí s vyšším i nižším príjmom, ľudí, ktorí žijú vo väčších i menších mestách, študentov aj vekovú kategóriu starších, takže naozaj každý si môže nájsť to, čo hľadá a čo potrebuje. Program Sphere je výnimočný práve tým, že je takto široko využiteľný,  pričom veľkou výhodou je spolupráca s obrovským množstvom zmluvných partnerov z radu e-shopov.
 
Ďalšou referenčnou hodnotou je rovnomerné rozloženie obchodných miest po celom území Slovenskej a Českej republiky, a to i v menších okresných či krajských mestách.
Tajomstvo úspechu značky spočíva, tak ako pri všetkých silných spoločnostiach, ktoré dlhodobo pôsobia na trhu, v kvalite ľudí, ktorí sú pre túto prácu zapálení, majú v sebe vášeň, sú vytrvalí, spoľahliví a zodpovední. To sú atribúty, ktoré posúvajú značku Sphere dopredu.
 
Jedným zo základných stavebných kameňov filozofie a poslania značky je zaistiť pre držiteľa karty kvalitné a referenčné firmy, ktoré mu poskytujú dlhodobé výhody za opakované nákupy a prinášajú mu v roku veľmi zaujímavé úspory v celej sieti Sphere. Obchodným partnerom prináša spolupráca s vernostným programom Sphere zákazníka s dlhodobou orientáciou nie na akciovú zľavu, ale na značku, produkt, na dlhodobý vzťah. Cieľom je prepojiť zákazníka s brandom a to predovšetkým dlhodobo a opakovane, nielen akciovo na jeden nákup. Prínosom je tiež výhoda pre partnerov, držiteľov a pre firmy, ktoré chcú pre svojich klientov alebo zamestnancov vernostný program či benefit a nechcú si ho budovať, či sa o neho starať v zmysle správy. Úlohu správcu programu, budovateľa a rozvíjateľa služby efektívne spĺňa vernostný program Sphere.
 

Stiahnuť článok Webová stránka