Slovak Lines

Bezpečnosť, spoľahlivosť, kvalita služieb, dodržiavanie času príchodu do cieľa a proklientská orientácia sú najdôležitejšími hodnotami značky, na ktorých stavia svoj úspech. Slovak Lines si chce udržať pozíciu lídra s overenými službami, ktoré ľudia dobre poznajú a môžu sa na ne spoľahnúť. Zároveň však má ambíciu starať sa o svojich cestujúcich aj nadštandardne, ponúkať im inovácie a nové služby, či využívať nové technológie.
Hlavnou cieľovou skupinou spoločnosti sú ľudia, ktorí cestujú do školy a do práce, ale aj cestujúci, pre ktorých je autobusová doprava komfortnou voľbou pri výletoch či dovolenkách. Vlajkovým produktom Slovak Lines je linka Bratislava – Viedeň s najmodernejšími autobusmi.
Slovak Lines prevádzkuje už tretiu sezónu v letných mesiacoch jedinečné autobusové spojenie do Malých Karpát, takzvaný „Malokarpatský expres“. Autobusový spoj premáva od júna do septembra a cestujúcim umožňuje spoznávať krásy Bratislavského kraja vrátane Svätého Jura, Pezinka, Modry, Častej či Budmeríc.
Slovak Lines je tiež správcom modernej autobusovej stanice Nivy, ktorá dočasne nahradila pôvodnú autobusovú stanicu. Tá bude v prevádzke až do budúcoročného otvorenia trvalej autobusovej stanice v lokalite Mlynské nivy. Súčasťou nového autobusového terminálu bude nákupné centrum, tržnica či zelená strecha. 
Bezpečnosť je pre Slovak Lines na prvom mieste. Spoločnosť preto púšťa na cesty iba vozidlá, ktoré sú v bezchybnom technickom stave. Dôsledne pritom dbá na dodržiavanie platnej legislatívy – či už sa to týka technického stavu vozidla, dodržiavania povinných odpočinkov vodičov či prepravnej kapacity.
 

Stiahnuť článok Webová stránka